Dziękujemy parafii z Pogwizdowa

Dziękujemy parafii z Pogwizdowa

 

Dziękujemy Parafii z Pogwizdowa

W dniach 22 i 23 lutego 2014 roku dwie grupki naszych parafian odwiedziły parafię pw. Jana Nepomucena w Pogwizdowie, by prosić tamtejszą wspólnotę o wsparcie finansowe odbudowy naszego kościoła parafialnego. Członkowie tejże wspólnoty od kilku lat starają się dokończyć budowę swojego kościoła filialnego w Marklowicach, zatem doskonale zrozumieli naszą sytuację po utracie w tak dramatycznych okolicznościach naszej świątyni parafialnej. Jedna grupa naszych parafian zebrała składkę podczas sobotniej mszy odprawionej w godzinach wieczornych, natomiast druga gościła w podcieszyńskiej parafii całą niedzielę i zebrała datki na sześciu mszach. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować księżom prowadzącym posługę duszpasterską w tej parafii oraz parafianom za ciepłe, pełne życzliwości przyjęcie oraz ofiary złożone na odbudowę naszego kościoła.

 

2021  Parafia Matki Bożej Fatimskiej na Stecówce  ©  globbers joomla templates