Wizyta w Wapienicy

Wizyta w Wapienicy

 

"Nasi parafianie z wizytą u Księdza Jerzego Matogi w Wapienicy"

 

W dniach 25 i 26 stycznia 2014 roku grupka naszych parafian przybyła na zaproszenie Księdza Jerzego Matogi do Parafii p. w. św. Franciszka do Wapienicy, by tamtejszą wspólnotę parafialną prosić o wsparcie materialne dzieła odbudowy naszego kościoła. Ksiądz Jerzy, który przez kilka lat był proboszczem w naszej parafii i równie mocno jak my przeżył tragedię, jaka dotknęła nas przed dwoma miesiącami, przyjął nas bardzo gorąco i serdecznie. Podczas rozmów na plebanii wspominaliśmy czasy jego duszpasterzowania na Stecówce i snuliśmy plany związane z odbudową naszej góralskiej świątyni. Pragniemy podziękować Księdzu Jerzemu za serdeczne przyjęcie, gościnność oraz wszystkim ofiarodawcom za dar materialny przekazany naszej wspólnocie na odbudowę naszego kościoła parafialnego.

 

Wapienica

 

2021  Parafia Matki Bożej Fatimskiej na Stecówce  ©  globbers joomla templates