"Polska pod krzyżem"

polska-pod-krzyzem-akcja-modlitewna.jpg

Jako wspólnota, także chcemy wziąć udział w ogólnopolskiej akcji "POLSKA POD KRZYŻEM"
Zapraszamy każdego z Was, do przyłączenia się do modlitwy na Drodze Różańcowej, która zaczyna się  dnia 14.09.2019 r. (sobota) przy kapliczce na Stecówce, a kończy przy kapliczce z 1864 r. na Przysłopiu pod Baranią Górą.

Czas przejścia Drogi Różańcowej i powrotu do punktu wyjścia, to niecałe 3 godziny, więc prosimy przygotować się na taką trasę.

Plan wydarzenia:

14:30 - wyjście na Drogę Różańcową z parkingu przy kościele parafialnym na Stecówce

16:15 - przypuszczalne zakończenie przejścia i dojście do schroniska na Przysłopiu

16:45 - wyjście na drogę powrotną do Stecówki  z odmówieniem Koronki do Bożego Miłosierdzia

17:45 - Adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele na Stecówce

18:00 - Msza Święta

Prosimy o dojazd na parking kościelny od strony centrum Istebnej i umieszczenie za szybą kartki z napisem "Polska pod Krzyżem"!!!

Wszelkie informacje można znaleźć na stronie internetowej naszej parafi, a także na stronie https://www.polskapodkrzyzem.pl

2020  Parafia Matki Bożej Fatimskiej na Stecówce  ©  globbers joomla templates