18.09. – 26.09.2021 r.

SOBOTA
Święto
św. Stanisława Kostki

800Za + rodziców Pawła i Annę w rocznicę śmierci oraz całą bliską rodzinę Kukuczka.

Msza św. z sakramentem małżeństwa.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

730 – Mlaskawka – Za + rodziców Józefa i Marię Kukuczka oraz Józefa i Helenę Kohut.

900 –
O bł. Boże dla 5. i 6. Róży.

1100 – O bł. Boże dla parafian, a szczególnie z Mlaskawki oraz dziękczynna za tegoroczne plony (dożynkowa).

1800 –  Za + rodziców Jana i Zuzannę, brata Antoniego i Katarzynę.

Święto św. Mateusza Ap.

1800 – Dziękczynna za otrzymane łaski przez członków Kręgu Szensztackiego i ich rodzin, o bł. Boże dla misjonarzy i ich dzieł oraz dla chorych, cierpiących i prześladowanych chrześcijan.

700 – Za + cierpiących w czyśćcu.

1800Za + Mieczysława Juroszka (od siostry z rodziną).

PIĄTEK

700MlaskawkaZa + męża Pawła, rodziców, dziadków, rodziców chrzestnych i + z rodziny.

1800bł. Boże dla parafian.

SOBOTA

800Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze dla rodziny Łupieżowiec.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

730Mlaskawka – Za + rodziców Jana i Annę Łupińskich, brata Jana, dziadków i + z rodziny.

900 – Za + Pawła i Marię Haratyk.

1100 – O bł. Boże dla Jana i Bogusławy oraz Jacka i Mirosławy w rocznice ich ślubów.

2021  Parafia Matki Bożej Fatimskiej na Stecówce  ©  globbers joomla templates