XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

11.11.2018 r.

• Jutro, w poniedziałek przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Także w dniu jutrzejszym 15 minut przed wieczorną Mszą Świętą zgromadzimy się na przykościelnym parkingu, aby poświęcić znajdującą się tam kapliczkę.

• W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca – przed Mszą św. Koronka do Miłosierdzia Bożego, a po mszy spotkanie grupy charytatywnej.

• W przyszłą niedzielę przypadają imieniny Ks. Biskupa Romana – naszego  Ordynariusza – nie zapominajmy nigdy o modlitwie w jego intencji. Niedziela powołań w naszej parafii - przyjedzie dwóch kleryków, którzy podczas Mszy św. składać będą świadectwo. Po Mszy św. o godz. 900
    (ok. 1000 – 1100) w kościele odbędzie się z nimi spotkanie, na które zapraszam nie tylko dzieci, młodzież i rodziców, ale także wszystkich, którym na sercu leży dobro seminarium i wychowania przyszłych pokoleń kapłańskich.

• MIVA Polska – organizacja, która zbiera środki materialne na zakup pojazdów dla misjonarzy dziękuje za lipcową składkę w naszej parafii – zebraliśmy 2596 złotych.

• Wielkie dzięki za sprzątanie naszych kościołów, złożone dziś ofiary, a także za wszelką wyświadczoną pomoc.

Tel.: 33 855 52 59.                                                                                        Kom.: 795 196 955

04 8129 0004 2001 0026 9814 0001

www.parafiastecówka.pl