OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

10.11.2019

vW poniedziałek wspominamy św. Marcina z Tours, jest to także święto państwowe – rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. W naszej parafii na Stecówce odprawiona zostanie Msza św. o godz. 1200, a po niej, o ile będzie dobra pogoda udamy się do położonej przy parkingu kapliczki i odmówimy tam różaniec za Ojczyznę. W przypadku niekorzystnej aury różaniec odmówiony zostanie w kościele.

vWe wtorek wspominamy św. Jozafata Kuncewicza, jest to też Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

vWe środę wspominamy świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

vWe czwartek wspominamy św. Elżbietę Węgierską, od godz. 1700 Adoracja Najświętszego Sakramentu, o prowadzenie modlitw prosimy parafian z Mlaskawki.

vW tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca – oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu – koronkę odmówimy przed Mszą św., a po mszy spotkanie Grupy Charytatywnej.

vCaritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej, wraz z władzami państwowymi i samorządowymi w grudniu prowadzić będzie akcję polegającą na przekazaniu parafialnym grupom charytatywnym produktów żywnościowych dla osób potrzebujących. Zainteresowani skorzystaniem z tej formy pomocy powinni udać się do GOPS-u w celu uzyskania zaświadczenia, na podstawie którego wydawane będą produkty żywnościowe.

vBóg zapłać za sprzątanie naszych kościołów i za złożone dzisiaj ofiary.

Tel. : 33 855 52 59                                                                Kom.: 795 196 955

04 8129 0004 2001 0026 9814 0001

www.parafiastecówka.pl