OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

14.07.2019

vWitamy na terenie naszej parafii wszystkich wypoczywających i zapraszamy do włączenia się w życie religijne naszej wspólnoty.

vWe wtorek wspominamy NMP z Góry Karmel, czyli Matkę Bożą Szkaplerzną.

vWe czwartek od godz. 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu, o prowadzenie modlitw prosimy parafian z Łączyny i Skały.

vW tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca – oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu. Przed Mszą św. Koronka do Bożego Miłosierdzia, a po Mszy św. ucałowanie relikwii św. Siostry Faustyny.

vW przyszłą niedzielę rozpoczęcie Akcji św. Krzysztof -  jest to ta sama akcja, którą od lat prowadzimy w miesiącu lipcu. Polega ona na zbieraniu środków pieniężnych na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy. Akcja ta potrwa do 28 lipca. W naszej parafii na ten cel zbierana jest składka w dniu św. Krzysztofa (przy poświęceniu pojazdów), a także przeznaczane są całotygodniowe ofiary ze znajdujących się w naszych kościołach skarbonek. W zeszłym roku udało się nam zebrać rekordową kwotę.

vBóg zapłać za sprzątanie naszych kościołów, Mlaskawianom za przygotowanie naszej świątyni na Stecówce do dzisiejszego odpustu fatimskiego, który ich dotyczy. Bóg zapłać też za złożone dzisiaj ofiary.

vOd przyszłej niedzieli będą dostępne płyty z nagraniem zeszłorocznej konsekracji kościoła na Stecówce w cenie 10 zł.

Tel. : 33 855 52 59                                                                Kom.: 795 196 955

04 8129 0004 2001 0026 9814 0001

www.parafiastecówka.pl